ביטוח רכבי יוקרהבעלי רכבים יוקרתיים אינם יכולים לרכוש חבילת ביטוחים סטנדרטית לרכבם שכן העלות של הרכבים אינה סטנדרטית אף היא. רק ביטוח רכבי יוקרה יכול למעשה לענות על צרכיהם המיוחדים של בעלי רכבים אלה אשר מצידם מעוניינים לקבל את חבילת השירותים והביטוח הטובים ביותר בתמורה לכספם.

מהם רכבי יוקרה?

רכבי יוקרה הינם רכבים אשר ערכם רב. בחלק מן המקרים מדובר ביבוא אישי או רכישת דגמים מסוימים אשר יובאו לארץ במתכונת מוגבלת. ביטוח רכבי יוקרה מבטח רכבים אשר ערכם נע בין 250,000 ל- 1,000,000 שקלים (ישנן סטיות בין חברת ביטוח אחת לאחרת) והרכבים המבוטחים הינם בדר"כ רכבי מנהלים, רכבי שטח יוקרתיים, רכבי ספורט וכו'.

מטרת ביטוח לרכבי היוקרה

ביטוח רכבי יוקרה אינו שונה במהותו מכל פוליסת ביטוח חובה + מקיף אחרת, אלא שבמקרה זה מדובר בפרמיה חודשית גבוהה יותר אשר מגלמת בתוכה את הפוטנציאל הגדול והסיכון שלוקחת חברת הביטוח על עצמה במקרה של תאונה או פגיעה ברכב המבוטח. בעליהם של רכבי היוקרה השקיעו רבות ברכישה ובין אם מדובר ברכב לצרכי עבודה, פנאי או מותרות לשמה הרי שמטרתו העיקרית של ביטוח רכבי יוקרה הוא להעניק לרוכשים תמורה מלאה לכספם, שקט נפשי וביטחון.

חבילת שירותים מיוחדת ללקוחות יוקרתיים

הביטוחים הסטנדרטיים של הרכבים הרגילים כוללים מספר סעיפי ביטוח אשר ברוב המקרים אינם משתנים בין פוליסה לפוליסה. קריטריוני האיכות של פוליסת ביטוח רכבי יוקרה נמדדים בהרחבת השירותים הקיימים לשם נוחיותו של המבוטח תוך דאגה מלאה לרווחתו בכל מקרה בו מתעוררת תביעה כנגד חברת הביטוח.  כל פוליסת ביטוח לרכבי יוקרה תספק לכם בדרך כלל את הדברים הבאים:

  • רכב חלופי – ברמה גבוהה. חשוב ביותר למנהלים ואנשי עסקים אשר אינם יכולים להגיע לפגישות ברכבים סטנדרטיים.
  • שירותי דרך – ברמת "אקסקלוסיב" כולל שליחת מונית, החלפת גלגל, התנעה, גרירה וטיפול במוסך.
  • ביטוח תכולה.
  • טיפול לאחר תאונה – בכל מוסך מורשה בבחירה חופשית.
  • מענה אנושי זמין 24/7.
  • הנחה משמעותית בהשתתפות העצמית.
  • שמשות – כולל כיסוי עלות היבוא האישי של שמשות מקוריות.

ביטוח רכבי יוקרה יש לרכוש רק דרך חברת הביטוח המעניקה לכם את המקסימום תמורת כספכם. כי לרכבים יוקרתיים מגיע ביטוח יוקרתי ואיכותי.

בנק הפועלים מפרגן לבנק לאומי על בחירת המנכלי"ת החדשה