בין ההוצאות הקבועות עליהן אנו משלמים חודש בחודשו, שנה אחר שנה היא הוצאת ביטוח הרכב. כולנו רוצים להוזיל עד כמה שניתן את הביטוחים עליהם אנו משלמים, אך מבלי להתפשר על רמת האמינות והמקצועיות מולה נצטרך לעמוד במקרה של חס וחלילה תאונה. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא ביטוח רכב זול אבל כזה שעונה על כל הצרכים שלכם.

אל תוותרו על בדיקת גובה ההשתפות העצמית במקרה של אירוע ביטוחי
אחד הדברים הכי חשובים שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם בוחרים חברת ביטוח וביטוח רכב קשר לגובה ההשתפות העצמית במקרה של תאונה. מדובר בביטוח מקיף או בבטוח צד ג‘ ואלו בדיוק המקרים שאתם חייבים לקרוא את השורות הקטנות לפני שאתם מקבלים החלטה. יכול להיות שתמצאו ביטוח שהוא מאוד זול חודש בחודשו אבל במקרה של תאונה אתם צריכים לשלם המון כסף ואז לא בטוח שהביטוח הזה משתלם לכם. לכן, בדקו את הנושא היטב.

מה העלות שהחברה מכסה במקרה של נזק לצד ג‘
ביטוח צד ג‘ הוא עוד סעיף שאתם חייבים לבדוק לפני שאתם בוחרים חברת ביטוח. למשל, חשוב לשאול מה גובה הסכום שהחברה בה אתם בוחרים מכסה במקרה של נזק לצד ג‘, כלומר לרכב אחר. האם מדובר ב-500 אלף שקלים או אולי יותר.

מהן דרישות המיגון?
חברות רבות דורשות בדיקת מיגון והוספת אביזרי מיגון לרכב. לפני שאתם מחליטים, בדקו את הנושא לעומק.

דרך נוספת להוזיל את עלות הביטוח הרכב החודשית היא עבור נהגים זהירים. אם למשל לא הייתם מעורבים בשום תביעה הקשורה לרכב שלכם בשנים האחרונות, יכול מאוד להיות שאתם זכאים לקבל הנחה על ביטוח הרכב שלכם.

עוד מרחבי הרשת:

בפנטן – להגן על עור תינוקך

יורם קראוס – "טכנולוגיה חדשה תאפשר לנו להשתפר כבני אדם"

עולם הדיגיטל כבר לא מספיק טוב עבור מותגים ולקוחות – כתבה מאת יורם קראוס


סגור לתגובות