ישנו מספר חברות ביטוח גדול וכמה מהן בולטות מאד בשוק הישראלי, לכן עלינו לדעת לאן לפנות קודם אל חברות הביטוח הגדולות או שכדאי לפנות אל חברות ביטוח קטנות יותר. בכל מקרה, אנו חייבים כלקוחות וכצרכנים את כל המידע שיש בתחום כדי להבין עד כמה המחירים של חברות הביטוח יכולים להשתנות ואיך זה משפיע על ההחלטות שלנו. חברות הביטוח קטנות או גדולות מוכרות פוליסות לביטוח רכב הכוללות ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף אך השאלה העיקרית היא איזו חברה מתאימה יותר לדרישות ולצרכים של בעל הרכב? במילים אחרות, איזו חברה תספק את השירות המעולה, במחיר הסביר ולפי התקציב? .

באתר "ביטוח 2000" תוכלו להשוות בין חברות ביטוח מהמובילות בשוק שאספנו ואיגדנו עבורכם מידע אודותיהן במקום אחד על מנת להקל עליכם במציאת ובחירת החברה המתאימה לדרישות שלכם. במידה ונרצה לרכוש פוליסת ביטוח אנחנו חייבים לבדוק את השוק ולראות אלו חברות מציעות את הפוליסה שאנו צריכים וכמובן באלו מחירים ובאלו תנאים.

כידוע, ישנם שלושה ביטוחי רכב חשובים והם ביטוח חובה, המחייב כל נוהג ברכב מנועי בישראל לרכוש אותו מאחר והוא מכסה כל פגיעה גופנית.

ביטוח מקיף- המכסה כל הנזקים שנגרמו לשני הצדדים המעורבים בתאונה.

והביטוח השלישי והמינימלי ביותר הוא ביטוח צד ג'- אשר מכסה אך ורק את הרכב השני, הצד השלישי שאינו מוזכר בפוליסת הביטוח כאשר האשם בתאונה הוא בעל הרכב המבוטח.

לכל אחת מחברות הביטוח הישראליות יש את האמצעים להציע את מה שהלקוח צריך, אך לנו יש את הכלים למצוא את העסקה הטובה ביותר עבורנו. כל מה שצריך לכך הוא חיפוש נכון והרבה סבלנות כדי שנוכל למצוא את העסקה הטובה ביותר והחברה שתציע לנו את מה שאנו מבקשים. חברות ביטוח גדולות ומובילות בשוק הישראלית מציעות לנו הצעות שלכאורה חברות קטנות לא תוכלנה להתחרות בהן, אך יש תמיד לבדוק גם את החברות הקטנות כדי שנוכל באמת לראות את התמונה הכללית ולבחור בכדאית יותר.

חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל הן :

ועוד…

בעת בחירת אחת מחברות הביטוח לרכב בישראל חשוב לשים לב לנושאים חשובים מאד בקשר לאותה חברה כמו השירות והמענה ללקוחות החברה, הזריזות בטיפול בבעיות, איכות העבודה והאחריות המירבית בנוסף לזמינות של החברה על מנת שהלקוח יוכל למצוא עם מי לדבר ולמי לפנות ברגע של תאונה או נזק שיצטרץ עזרת אותה חברה או אפילו ייעוץ כלשהו.

הבחירה של חברת ביטוח מתאימה היא בסופו של דבר בכיס שלנו ויש עלינו לחשוב היטב היכן כדאי לנו להשקיע את הכסף ובאיזו חברה.

 

עוד כתבות שיענינו אותך:
השכרת רכב בירושלים – צאו לטייל בירושלים והרי יהודה ברכב שכור