הדירה שבבעלותכם מהווה אצל רוב האנשים את הנכס היקר ביותר אשר נמצא בבעלותם ושיצא להם לרכוש במשך כל ימי חייהם. ההשקעה בדירה היא לא רק כספית, ישנו גם קשר רגשי שמתפתח במקרים רבים אצל בעלי הדירה למבנה, שמכיל זכרונות שונים ורגשות נוסטלגיים. הרצון להגן על הדירה ששבעלותכם חזק לעין שיעור, ובדיוק בגלל זה, אתם צריכים לדאוג לרכוש ביטוח דירה טובה.

מה הוא ביטוח דירה?

ביטוח דירה הוא ביטוח אשר מטרתו היא הבטיח כי במידה וייגרם נזק כלשהוא לדירה היקירה שלכם, לא תשאו בהוצאות הכבדות של תיקון הדירה בעצמכם, אלא תוכלו להעזר בחברת הביטוח. ביטוח דירה מתחלק בד"כ ל2 חלקים שונים, הרשון ביטוח המבנה עצמ, והשני הוא ביטוח תכולתה של הדירה. את הביטוחים הללו ניתן לרכוש ביחד או לחוד. פוליסה משולבת בד"כ תיהיה חסכוניות יותר משתי פוליסות שונות, זאת כמובן במידה ואתם מעוניינים לבטח הן את התכולה והן את המבנה.

ביטוח מבנה מעניק לכם הגנה למקרים של נזקים שנגרמים לבית, למשל כאלה שנגרמים עקב שיפוץ. בנוסף גם עקב נזקים כמו רעידות אדמה או סופות (דבר אשר אינו נפוץ במחוזותינו).

ביטוח תכולה לעומת זאת מעניק לך הגנה מפני פריצות או נזקים כמו הצפות שגורמים לנזקי רכוש. חשוב לבדוק את פוליסת ביטוח התכולה, מכיוון שיש סעיפים קטנים בקשר לסוגים שונים של מכשירים אשר מבוטחים, וכאלה שאינם.

מציאת ביטוח דירה משתלם

על מנת למצוא את ביטוח הדירה המשתלם ביותר, ניתן לבצע השוואת מחירים בין חברות שונות לביטוח דירה. בנוסף למחיר עצמו חשוב להשוות את תנאי הפוליסה, שוודאי יהיו שונים מחברה לחברה, ולמצוא את האיזון בין סכום הכסף שאתם מעוניינים לשלם לבין הביטחון שאתם רוצים להשיג.

במקום להתקשר ולחכות לחברות הביטוח על הקו, עד שיטרחו לענות לכם, תוכלו להשאיר פרטים באתר ביטוח דירה ולהמתין שמספר חברות ביטוח דירה יצרו אתכם קשר עם הצעות משתלמות ופוליסות איכותיות לביטוח הדירה.