יותר ויותר בעלי רכב בוחרים לאחרונה לעזוב את השיטות המסורתיות של רכישת הביטוח לרכב ועוברים לרכישת ביטוח באינטרנט. אם עד לא מזמן הדבר היה נפוץ אך ורק בקרב בני הגיל הצעיר יותר שידעו להסתדר עם האינטרנט כיום אנו רואים עלייה גם בקרב אנשים מבוגרים שמזמינים את הביטוח שלהם לרכב ברשת האינטרנט. אז מדוע הדבר הפך לכל כך נפוץ, מדוע זה משתלם לכם? הנה כל הסיבות לבחור בביטוח רכב דרך האינטרנט.

חוסך עלויות

אנו רואים שאנשים רבים עוברים בשנים האחרונות משימוש בסוכני ביטוח שהיה מאוד פופולארי בעבר לשימוש בסוכנויות הגדולות בעיקר על מנת שיוכלו להוזיל עלויות. הזמנת ביטוח רכב באינטרנט יכולה להוזיל את עלויות הביטוח, אפילו עוד יותר עקב העובדה שאנו לא משתמשים בסוכן. השימוש בסוכן כמובן מצריך מחברות הביטוח שימוש בכוח אדם, בין אם זה סוכן ביטוח ובין אם זהו נציג מכירות שעושה את הפעולה, חברת הביטוח צריכה לשלם לו שכר. במידה ואנו מבצעים את אותה פעולה בעזרת האינטרנט בלבד אנו יכולים להוזיל לחברת הביטוח את ההוצאה שלה על כוח האדם וכך למעשה החברה יכולה להוזיל לנו את עלויות הביטוח.

ביטוח באמצעות מספר פעולות פשוטות. 

אם בעבר הזמנת ביטוח לרכב הייתה פעולה מסובכת שהייתה מתחילה בטלפון לסוכן הביטוח שלנו ולאחר מכן שליחת הצעות מחיר בפקס או בדואר כיום הזמנת ביטוח לרכב באמצעות האינטרנט הוא דבר פשוט מאוד. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט של חברת הביטוח שלכם ולהזין את פרטיכם האישיים ופרטי הרכב שלכם ולאחר מכן תקבלו מספר הצעות מחיר לרמות שונות של ביטוח על הרכב שלכם. לאחר שתבחרו את הביטוח המועדף עליכם תוכלו לשלם בקלות באמצעות האתר בכרטיס אשראי ומיד לאחר מכן לקבל בדואר האלקטרוני שלכם את פוליסת הביטוח שלכם, דבר שהיה לוקח מספר שעות בעבר אם. סוכן היה שולח לנו בפקס את הפוליסה או מספר ימים אם היינו צריכים להמתין לה בדואר. כך גם אם הפוליסה הולכת לנו לאיבוד כל שעלינו לעדות הוא להיכנס שוב לאתר האינטרנט של חברת הביטוח ולהדפיס מחדש את פוליסת הרכב שלנו.

לסיכום, אנשים רבים יעדיפו את האופציה של הזמנת הביטוח באינטרנט על מנת שיוכלו לחסוך זמן וגם לחסוך בעלויות. לכן פעם הבאה שאתם צריכים לעשות ביטוח לרכב שלכם, בדקו מה העלויות של הזמנת הביטוח דרך האינטרנט.

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מכיסא המנכ"ל אל ההר המסוכן באירופה ובחזרה

סגור לתגובות